FR | NL
Olivier startte als seizoensmedewerker bij Touring. Hij vond het leuk, de collega’s waren super. “Toen ze me voorstelden om mijn contract te verlengen zei ik niet nee. Ook nu nog voel ik me hier prima. Door de ervaring die ik intussen opdeed op de centrale, mag ik nu zelfs de nieuwe seizoensmedewerkers helpen opleiden.”
“Een job bij Touring is eigenlijk een roeping. De missie van Touring is mensen in nood helpen. Elke medewerker op elk niveau van de organisatie draagt daar zijn steentje toe bij. Iedereen gaat voor hetzelfde doel, en dat voel je hier sterk.”
Tof bij Touring is dat ze naar je luisteren. Voorstellen tot verbetering zijn altijd welkom. Initiatieven worden aangemoedigd. Touring vertrouwt zijn medewerkers. En dat voelt goed.”




