Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
Le Suroit
1720, rue de Ponthezière
17190 SAINT-GEORGES-D'OLERON
Frankrijk29/03 - 28/09Deze 4* camping, gerund door een familie, heeft 220 staanplaatsen en 50 stacaravans, met rechtstreekse toegang tot het strand. Er is een douche voor honden, gemeenschappelijke barbecues en een verwarmd zwembad vanaf de opening. Je kan ook een elektrische auto huren, en je zit meteen op het fietspadennetwerk.
Afbeeldingen
Kaart
Cybele Vacances (Bel Air)
6 Allée de la Chevreuse
85150 SAINT-MATHURIN
Frankrijk05/04 - 02/115* camping vlak aan de zee. Met in de aanbieding: een buitenzwembad, een overdekt en verwarmd waterpark, tal van services en winkels, en animatie tijdens de hele openingsperiode.
Afbeeldingen
Kaart
Flower Camping Au Bois des Biches
chemin de Petite Baisse 9
85270 Saint Hilaire de Riez
Frankrijk18/04 - 20/09In de Vendée, verscholen in een dennenbos, vind je Flower Camping Au Bois des Biches. Deze 4-sterrencamping heeft een verwarmd waterpark, kinderclubs en comfortabele stacaravans op 5 kilometer van de stranden voor een gezinsvakantie in een wereld vol legendes.
Afbeeldingen
Kaart
Camping Bel Air
Allée de la chevreuse 6
85180 CHÂTEAU D´OLONNE
Frankrijk04/04 - 01/11Het Bel Air in Les Sables-d'Olonne biedt je services van 5*: verwarmd binnen- en buitenzwemparadijs met spannende glijbanen (nieuw in 2024), animatie en winkels het hele seizoen door, en een breed aanbod aan accommodaties.
Afbeeldingen
Kaart