Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
Yelloh ! Village - Sylvamar
Avenue de l´Océan 59
40530 LABENNE
France11/04 -28/09Op 1,2 km van de oceaan, en aan de poorten van het Baskenland en Spanje, is camping Sylvamar ideaal gelegen. Labenne, Capbreton, Dax en Hossegor zijn maar enkele van de dorpjes die je kan bezoeken tijdens je campingvakantie in de Landes.
Afbeeldingen
Kaart
Domaine de Champé
14, rue des Champs Naves
88540 Bussang
France27/03 - 03/11Domaine de Champé, sinds 1989 gevestigd in Bussang, is een camping in de Hoge Vogezen, grenzend aan de Moezel, op het kruispunt van de Elzas en de Franche-Comté. De camping, een van de drie ‘Bergdorpen’ van campinggroep Sunelia, heeft een hele waaier aan diensten en activiteiten in de aanbieding, waaronder een restaurant, een bar, een buiten- en een binnenzwembad, een wellness (tegen een kleine toeslag), speeltuinen voor de kleintjes, een tennis- en padelbaan en zomeranimatie.
Afbeeldingen
Kaart