Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
Camping du Lac au Duc
Lieu-dit Les belles rives
56800 TAUPONT
Frankrijk11/04 -14/09Camping du Lac heet je welkom in Taupont, bij Ploermel in Morbihan, in een gemoedelijke familiale sfeer. Je logeert er dicht bij de natuur aan de oever van het Lac au Duc, het grootste natuurlijke meer van Bretagne. Op 20 minuten van de camping ligt het mythische bos van Brocéliande, uit de legende van koning Arthur, en op 10 minuten ben je in Josselin, een van de mooiste dorpjes van Bretagne.
Afbeeldingen
Kaart
Yelloh! Village Domaine Mané Guernehué
Rue Mané Er Groëz 52
56870 BADEN
Frankrijk10/04 - 20/09In het zuiden van Bretagne, in de Golf van Morbihan, heet het 5-sterrendomein Mané Guernehué je welkom in een groen recreatiepark van 20 hectare, op 1 km van de zee en 3 km van de stranden. De nieuwe waterglijbanen staan garant voor een onvergetelijke vakantie!
Afbeeldingen
Kaart
Camping Les Pirates de Carnac
Kerogile Plouharnel
56340 Carnac
Frankrijk10/04 - 12/09Stap aan boord bij de piraten van Carnac, in een 4-sterrencamping tussen zee en natuur. Het verwarmde zwembad, de spa en de miniclub staan garant voor onvergetelijke familieavonturen in het hart van Bretagne. Waar wacht je op? Zet koers naar Carnac!
Afbeeldingen
Kaart