De kans bestaat dat onze business-to-business afdeling geen geheimen meer voor je heeft. Het stabiele team focust op vier sectoren en omvat heel uiteenlopende functies. Daarom, een blik achter de schermen!
Hoe is ons B2B-team georganiseerd?
De opvallendste medewerkers zijn natuurlijk de Key Account Managers en hun assistenten, de Sales Supports. De eersten verzorgen het rechtstreekse contact met onze geliefde klanten, terwijl de tweede groep de contracten in goede banen leidt en de coherentie verzekert, net zoals Operations dat intern doet.
Deze duo's focussen telkens op specifieke sectoren:
- Xavier, Laura, Frank en Stefan richten zich op de auto- en leasingsector.
- De specialiteiten van Peter en Nadine zijn Touring Business Solutions (oplossingen voor grote wagenparken) en autodiensten.
- Bank- en verzekeringszaken zijn dan weer de expertise van Sara en Axelle.
Adriano, onze Head of Sales, heeft de leiding over de autoactiviteiten en zorgt ervoor dat alles gestroomlijnd verloopt.
Voor bepaalde projecten moeten echter nieuwe tools geïmplementeerd worden. Denk maar aan SmartView, de toepassing om onze wegenwachters live te kunnen volgen, of de specifieke informatiestromen tussen Touring en onze nieuwe klanten. Het is Project Manager Nathalie die zich van deze taak kwijt.
Wanneer een contract afgesloten is, gaan Veerle en haar team (Guy, Didier en Vincent) telkens de tevredenheid van de bestuurders na.
Catherine en Fanny werken elke dag aan nieuwe projecten. Bij Catherine gaat het vooral om evenementen, terwijl bij Fanny de klemtoon op nieuwe diensten ligt.
Xavier de Buck, die ook CEO is van Touring Glass, staat aan het hoofd van dit dynamisch team. Binnenkort zit de hele groep overigens in het nieuw, want we verhuizen begin 2022 naar de Quatuor, een state-of-the-art gebouw op de Brusselse Boudewijnlaan.

Nieuwe locatie in Brussel
Touring heeft inderdaad besloten om in de nabije toekomst te verhuizen. Een eventuele renovatie van het pand in de Wetstraat zou namelijk grote werken hebben meegebracht, waardoor tijdelijk verhuizen sowieso onvermijdelijk was.
Het huidige hoofdkantoor was ingedeeld in kleine teams per verdieping. De drie enorme ruimtes van het gloednieuwe gebouw aan Rogier zullen een veel betere communicatie mogelijk maken tussen de verschillende Touring-afdelingen.
Als Belgische autoclub die actief is in het hele land, wilden we zeker in Brussel blijven. En omdat we ook focussen op mobiliteit in ruimere zin, zijn we op zoek gegaan naar een centrale locatie in de hoofdstad, dicht bij de stations en andere alternatieve vervoerswijzen. De mogelijkheden in de buurt van het nieuwe kantoor zijn alvast bijzonder uitgebreid.
Bovendien zijn de milieuprestaties van de Quatuor vele malen beter dan in de Wetstraat. Alle ruimtes zijn open, lichtrijk en uiteraard ook flexibel.
Afhankelijk van de behoeften van het moment kan het B2B-team kiezen uit klassieke vergaderruimtes, projecttafels, koffiecorners voor informele gesprekken of afgescheiden kantoren.
Ons 'kleine' team kijkt er al reikhalzend naar uit om je, zodra dat weer mogelijk is, te ontvangen in de nieuwe kantoren en je een rondleiding te geven door onze nieuwe campus in het hart van de hoofdstad.