Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
Camping Atlantica - Ciela Village
15 Chemin de Miquelenia _ Quartier Acotz
64500 SAINT-JEAN-DE-LUZ
France11/04 - 29/09In Saint-Jean-de-Luz, op 600 meter van een van de mooiste stranden van de Baskische kust, zet deze 4* camping zijn deuren open. Wat garant staat voor een uitzonderlijke vakantie in een ongerepte omgeving, met vrienden, met het gezin of met z’n tweetjes.
Afbeeldingen
Kaart
Saint Disdille
Avenue de Saint-Disdille 117
74200 THONON-LES-BAINS
France18/04 - 28/09Grote familiecamping in een bosrijke omgeving, met ruime kampeerplaatsen en comfortabele stacaravans. De camping ligt vlak bij het meer van Genève en een van de stranden waar in juli en augustus toezicht is. Er is openbaar vervoer, een restaurant, een supermarkt en een krantenwinkel, en naast de camping bevindt zich een natuurreservaat. Ideaal voor gezinnen met kinderen, voor een verblijf zonder zorgen.
Afbeeldingen
Kaart