Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
Camp du Domaine
Route de Bénat 2581
83230 BORMES-LES-MIMOSAS
France12/04 - 28/10Onze 5-sterrencamping, met rechtstreekse toegang tot de zee, biedt een ruime keuze aan accommodaties en volledig uitgeruste staanplaatsen met uitzicht op het water of midden in het wilde dennenbos. Alle diensten, winkels, de spa en de animatie voor kinderen en volwassenen zijn het hele seizoen toegankelijk.
Afbeeldingen
Kaart
Yelloh! Village - La Plage du Dramont
Bld de la 36e division du Texas 986
83530 Agay Saint Raphaël
France04/04 -13/10La Plage du Dramont is een camping aan zee, midden in de natuur, met kampeerplaatsen en verhuur van stacaravans. Je hebt er niet alleen 3 directe toegangen tot het strand, maar ook een verwarmd zwembad, een fitnessruimte, een duikclub, een kinderclub en animatie.
Afbeeldingen
Kaart
Camping La Coutelière
2765 Route de Fontaine de Vaucluse D 24
84800 Lagnes
France14/04 - 19/09Gelegen tussen Isle sur la Sorgue en Fontaine de Vaucluse in het hart van de Luberon-Provence, is deze kleine familiecamping met 103 plaatsen beplant met bomen en bloemen en heeft directe toegang tot de rivier (zwemmen mogelijk), die je koel houdt in de zomer. Rust voor een ontspannende of sportieve vakantie. 87 kampeerplaatsen. 16 comfortabele huisjes. Verwarmde zwembaden, speeltuin en tennis- en multisportterrein. Nieuw: vergrote speeltuin, 3e zwembad en gerenoveerde tennis- en multisportbaan. Kom genieten aan de oever van de rivier!
Afbeeldingen
Kaart