Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
Côte d´Argent
Route de Contaut 134
33990 HOURTIN-PLAGE
France23/05 -15/09Zeer mooi heuvelachtig geheel van 20 ha in het hart van een pijnbomenbos, op 300 m van het uitgestrekte oceaanstrand en op 4 km van het grootste natuurlijk meer van Frankrijk. Je kunt er ook genieten van een nieuw verwarmd zwemparadijs van 9.000 m², met een tegenstroomrivier, kinderspeelruimtes, een afneembare koepel met XXL-jacuzzi, zwemgang en ontspanningslagune, glijbanen en natuurlijk de Aqua'Pirates. Hourtin-Plage is de ideale plek voor een rustige familievakantie in de volle natuur. Honden niet toegelaten in de verhuurmogelijkheden.
Afbeeldingen
Kaart
Yelloh! Village Saint Emilion
1000 route de Trimoulet
33330 SAINT EMILION
France23/05 - 15/09Ideaal gelegen in het hart van de wijngaarden van Saint-Emilion, is onze camping de ideale uitvalsbasis om de streek te verkennen. Alle diensten en winkels ter plaatse vanaf de opening.
Afbeeldingen
Kaart
L'Océan Airotel Camping & Spa*****
Rue du Repos 24
33680 Lacanau Océan
France04/04 - 21/09De Camping & Spa Airotel L’Océan 5* bevindt zich op slechts 10 minuutjes wandelen van één van de mooiste stranden van de Atlantische Kust en op 15 minuten van het centrum van Lacanau Océan, in een natuurlijk kader. U kan er volop genieten van het 5000 m² grote waterpark, waarvan 1500 m2 overdekt en verwarmd, in een tropische sfeer.
Afbeeldingen
Kaart
Camping Le Cabellou Plage
Avenue du Cabellou 89
29900 CONCARNEAU
France04/04 -14/09Deze rustige familiecamping aan zee heeft 5 sterren en een directe toegang tot het strand en het kustpad. Er is een verwarmd waterpark met een overdekt zwembad en je vindt er moderne, comfortabele stacaravans. Ook kajaks en SUP-boards kan je huren op de camping zelf.
Afbeeldingen
Kaart
Sunélia l'Orangerie de Lanniron
90 Allée de Lanniron
29000 Quimper
France01/04 - 31/10Ontdek de 5-sterrencamping Sunelia l'Orangerie de Lanniron in Quimper, op 15 minuten van de stranden. Geniet van rustige momenten in een groene omgeving en amuseer je met onze activiteiten en ons animatieprogramma.
Afbeeldingen
Kaart