Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
Camping l'Ile d'Or
Boulevard Alsace Lorraine 194
83400 Giens
France12/05 - 28/09Omringd door een prachtig natuurparadijs en op een steenworp van het strand, biedt camping L'Île d'Or je het beste van twee werelden. Het is een echte mediterrane camping: zonder overdadige luxe, maar met alle faciliteiten die je nodig hebt om te relaxen en de mogelijkheid om allerhande uitstapjes te maken.
Afbeeldingen
Kaart
Ur-Onea
Rue de la Chapelle
64210 Bidart
France28/04 - 15/09Camping UR-ONEA, een vakantiebestemming sinds 1987, is ideaal gelegen in Bidart, op slechts 600 meter van het strand en het stadscentrum. Genesteld in een park van 5 hectare, vormt het een natuurlijk, gezellig kader voor een ontspannen vakantie. UR-ONEA, dat kwaliteit en gastvrijheid al jaren hoog in het vaandel draagt, is een zalige plek om te genieten van de charme van de Baskische kust, terwijl je toch niet ver verwijderd bent van alle plaatselijke voorzieningen en strandactiviteiten.
Afbeeldingen
Kaart
Camping les Philippons
410, route de l'Argentière
83600 Les Adrets de l'Estérel
France12/04 - 02/10Camping Les Philippons ligt in het hart van het Massif de l’Estérel, in een klein dorpje in de Var ter hoogte van Fréjus, tussen Cannes en Saint-Raphaël. Er zijn 112 ruime staanplaatsen, verspreid over 5,5 hectare ongerepte natuur.
Afbeeldingen
Kaart