Land: Frankrijk
Ander land
Frankrijk heeft een overvloed aan toeristische rijkdom van een onuitputtelijke verscheidenheid : natuurlijke schoonheid, monumenten uit verschillende tijdperken, historische overblijfselen, kunstwerken, enzovoort. Frankrijk wordt vaak beschouwd als een “tuin” en, inderdaad, verschillende regio’s verdienen deze titel : Ile de Frans, Normandië en vooral Touraine. De Franse bergen omvatten de hoogste en de mooiste van Europa.
La Plage
Chemin de Pairollet 69
34340 MARSEILLAN-PLAGE
France08/03 -19/103-sterrencamping La Plage in Marseillan-Plage in Zuid-Frankrijk bevindt zich vlak bij het water, heeft een directe toegang tot de zee en is ideaal gelegen tussen Sète en Cap d'Agde. Het voltallige campingteam heet je van harte welkom in een gezellige, familiale sfeer voor een zalige vakantie aan de Middellandse Zee. Met 105 schaduwrijke plaatsen en een rustgevend kader is men erin geslaagd om een camping op mensenmaat te blijven, zodat de echte campingspirit bewaard blijft. Geniet met volle teugen van het strand en de mediterrane zon in het hart van de Hérault.
Afbeeldingen
Kaart
Saint Disdille
Avenue de Saint-Disdille 117
74200 THONON-LES-BAINS
France18/04 - 28/09Grote familiecamping in een bosrijke omgeving, met ruime kampeerplaatsen en comfortabele stacaravans. De camping ligt vlak bij het meer van Genève en een van de stranden waar in juli en augustus toezicht is. Er is openbaar vervoer, een restaurant, een supermarkt en een krantenwinkel, en naast de camping bevindt zich een natuurreservaat. Ideaal voor gezinnen met kinderen, voor een verblijf zonder zorgen.
Afbeeldingen
Kaart
Beauregard Plage
Chemin de l´Airette 250
34340 MARSEILLAN-PLAGE
France14/03 - 12/10Camping Beauregard Plage heeft 200 kampeerplekken, zonder stacaravans, in een bebost park van 3,2 hectare. De ligging is ideaal, midden in het dorp en met directe toegang tot een zalig zandstrand. De camping is al sinds 1965 gespecialiseerd in kampeerplekken, dus je vindt er gegarandeerd eentje die aan jouw wensen voldoet, variërend van 80 tot 170m², met of zonder privé-sanitair. Het domein is open van half maart tot half oktober. Dus waar wacht je nog op om je vakantie in Marseillan te boeken, voor een weekendje of langer? Nieuw is de wijk Dune Bohème: 100% autovrij, 100% camping en 100% atypisch.
Afbeeldingen
Kaart